Obywatel Kane

Chicago Blackhawks zdobywają Puchar Stanley`a. Miano najlepszej drużyny hokejowej ligi NHL wraca do Wietrznego Miasta po trzech latach przerwy.

W serii finałowej Blachhawks wygrali 4:2 z Boston Bruins, wygrywając ostatnie mecze na wyjeździe 3:2. Na nieco ponad minutę przed końcem meczu to „Niedźwiadki” prowadziły 1:2 i wydawało się, że konieczne będzie rozegranie siódmego meczu. Jednak w rolę bohaterów ostatnich akcji wcielili się Bryan Bickell i Dave Bolland, którzy dwukrotnie trafiając do bramki pozbawili złudzeń swoich rywali. MVP serii finałowej został Patrick Kane. Prawoskrzydłowy „Czarnych Jastrzębi” zasłużył na to wyróżnienie, jak mało kto – Kane może pochwalić się 9 bramkami i 10 asystami w tych play-offach.

Mężczyzna miał dość wszystkiego. Zmarł po odcięciu sobie rękiMężczyzna miał dość wszystkiego. Zmarł po odcięciu sobie rękiOsoby cierpiące na depresję stracą pomoc od państwa?Osoby cierpiące na depresję stracą pomoc od państwa?Mieszkanie w UK – tutaj podwyżki czynszów znacznie przekroczyły podwyżki płacMieszkanie w UK – tutaj podwyżki czynszów znacznie przekroczyły podwyżki płacWładze Irlandii zniszczyły miasteczko namiotowe nielegalnych imigrantówWładze Irlandii zniszczyły miasteczko namiotowe nielegalnych imigrantówWynajem mieszkań wzrósł do rekordowego poziomuWynajem mieszkań wzrósł do rekordowego poziomuBłędny komunikat EasyJet naraził pasażerów na ogromny stresBłędny komunikat EasyJet naraził pasażerów na ogromny stres