Dwa remisy i zwycięstwo

Jak w meczach towarzyskich zaprezentowali się nasi grupowi rywale na Euro 2012? W Dublinie Czesi podzielili się punktami z Irlandczykami, podobnym wynikiem zakończył się mecz Grecji z Belgią. Jedynie Rosjanie potrafili rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść wygrywając wyjazdowy mecz z Danią.

Podopieczni Dicka Advocaata byli po prostu zespołem lepszym. Udowodnili to już w 4. minucie wychodząc na prowadzenie po bramce Romana Szyrokowa, a tuż przed przerwą wynik podwyższył Andriej Arszawin. Przy obu bramkach nie popisał się bramkarz Duńczyków Thomas Sorensen. Bramkę zawalił również Petr Cech, któremu w 87. minucie Irlandczyk Simon Cox założył klasyczną "siatę". Pomyłka najlepszego czeskiego piłkarza pozbawiła jego drużyny wygranej, bo Milan Baros trafił do bramki w 50. minucie. Wynikiem 1:1 zakończył się również mecz Greków z Belgami, obfitujący w ostrą walkę i ulewny deszcz. Piłkarze Fernando Santosa grając z przewagą jednego zawodnika nie potrafili znaleźć sposobu na rozmontowanie belgijskiej defensywy.

Przestępca z Polski ukrywał się w Anglii przez 5 latPrzestępca z Polski ukrywał się w Anglii przez 5 latPolak ma dość bylejakości w brytyjskich mieszkaniachPolak ma dość bylejakości w brytyjskich mieszkaniachDzisiaj zaczyna się strajk na lotnisku Heathrow. Jak długo potrwa?Dzisiaj zaczyna się strajk na lotnisku Heathrow. Jak długo potrwa?Rozmowa o pracę – o co nie pytać potencjalnego pracodawcy?Rozmowa o pracę – o co nie pytać potencjalnego pracodawcy?Tysiące telefonów i liczników energii przestanie działać. Dlaczego?Tysiące telefonów i liczników energii przestanie działać. Dlaczego?Brytyjska stolica otyłości – tu burger z frytkami kosztuje 3 funtyBrytyjska stolica otyłości – tu burger z frytkami kosztuje 3 funty