Polska piłka na Wyspach

Na ćwierćfinale zakończyły się dla naszej reprezentacji tegoroczne rozgrywki Inner City World Cup 2012, nieoficjalne mistrzostwa świata drużyn amatorskich w piłce nożnej. W meczu o awans do 1/2 finału przegraliśmy pechowo z Bułgarią 0:1, tracąc gola w ostatniej minucie meczu.

Zaczęło się bardzo obiecująco. Pierwsze dwa mecze – z Sierra Leone oraz Kolumbią – wygraliśmy po 1:0. W obu spotkaniach gola na wagę trzech punktów zdobył Marcin Nowak, w obu przypadkach asystował Andrzej Kamiński. W kolejnych dwóch spotkaniach strzeliliśmy rywalom aż dziewięć goli, nie tracąc przy tym ani jednego. Najpierw rozgromiliśmy Algierię 6:0, by następnie odprawić z kwitkiem gospodarzy 3:0. Rozgrywki grupowe zakończyliśmy więc z kompletem punktów i to bez straconej bramki. W ćwierćfinale przegraliśmy z Bułgarią, tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. Wcześniej Marcin Nowak otrzymał czerwoną kartkę, a Tomasz Król obronił kolejny w tym turnieju rzut karny. — Byliśmy lepsi w tym spotkaniu — mówi kierownik naszego zespołu, Piotr Zacharski — To my atakowaliśmy, a rywale od początku spotkania nastawili się na bezbramkowy remis. Niestety w ostatniej minucie straciliśmy gola i pożegnaliśmy się z turniejem — kończy Zacharski.

Odbiór śmieci – za to grozi nawet 80 funtów grzywnyOdbiór śmieci – za to grozi nawet 80 funtów grzywnyMieszkańcy UK rezygnują z samochodów z silnikiem dieslaMieszkańcy UK rezygnują z samochodów z silnikiem dieslaSNP ma nowego lidera. John Swinney wygrał bez walkiSNP ma nowego lidera. John Swinney wygrał bez walkiOsobne toalety dla kobiet i mężczyzn będą obowiązkowe. To koniec toalet unisex?Osobne toalety dla kobiet i mężczyzn będą obowiązkowe. To koniec toalet unisex?Średni wiek emerytalny w Holandii zbliża się do 66 latŚredni wiek emerytalny w Holandii zbliża się do 66 latKolejarze przystępują do kolejnych strajków. W tych dniach pociągi stanąKolejarze przystępują do kolejnych strajków. W tych dniach pociągi staną