Plan wykonany

Polskie apetyty na Ligę Mistrzów od dawna nie były tak rozbudzone. Remis 1:1 w pierwszym meczu ze Steauą Bukareszt dawał Legii realne szanse na awans…

Niestety, już pierwsze minuty pokazały, jak wiele dzieli zespół z Łazienkowskiej od elity. Gdy tylko Rumuni zorientowali się, że Legia powoli wchodzi w mecz, szybko ustrzelili dwie bramki w 7. (Nicolae Stanciu) i 9. minucie (Federico Piovaccari). Zespół Jana Urbana mozolnie odrabiał straty i dzięki trafieniom Miroslava Radovicia i Jakuba Rzeźniczaka udało się wyrównać, lecz brakło sił na jeszcze jedno trafienie. Na Ligę Mistrzów, w której za sam występ Legia mogła zgarnąć 40 milionów złotych, poczekamy kolejny rok, ale przecież… „nic się nie stało”. Prezes Bogusław Krasnodarski zapowiadał, że w tym sezonie planem jest awans do Ligi Europy i cóż – to zadanie zostało wykonane. Legia trafiła do grupy z Lazio Rzym, Trabzonsporem Stambuł i Apollonem Limassol.

Mężczyzna udający policjanta nakazał kobiecie zatrzymać się na autostradzie M1Mężczyzna udający policjanta nakazał kobiecie zatrzymać się na autostradzie M1Systemy ministerstwa obrony stały się celem cyberatakuSystemy ministerstwa obrony stały się celem cyberatakuMężczyzna biegł po ulicy z piłą łańcuchową. Policjanci zostali ranniMężczyzna biegł po ulicy z piłą łańcuchową. Policjanci zostali ranniWizyta minister Barbary Nowackiej w Wielkiej BrytaniiWizyta minister Barbary Nowackiej w Wielkiej BrytaniiPomimo kryzysu kosztów utrzymania ilość “etycznych zakupów” w UK rośniePomimo kryzysu kosztów utrzymania ilość “etycznych zakupów” w UK rośnieOdbiór śmieci – za to grozi nawet 80 funtów grzywnyOdbiór śmieci – za to grozi nawet 80 funtów grzywny