Chelsea uratowana

Londyńczycy po dogrywce pokonali Napoli 4:1 i awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. We Włoszech Chelsea przegrała 1:3. Decydującego gola strzelił w 105. minucie Branislav Ivanović.

Chelsea straty z pierwszego meczu miała odrobione tuż po przerwie. Bramkę w pierwszej części meczu zdobył Didier Drogba, a na dające awans 2:0 strzelił głową John Terry. 15 minut przed końcem do dogrywki bramką z rzutu karnego po zagraniu ręką Dosseny doprowadził Frank Lampard. Bohaterem Chelsea był Branislav Ivanovic, który po dokładnym podaniu Drogby z całej siły uderzył pod poprzeczkę i zapewnił Chelsea awans. Londyńczycy są jedynym zespołem z Anglii, który dotrwał do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W fazie grupowej odpadały oba kluby z Manchesteru, a 1/8 finału nie przebrnął Arsenal, który został wyeliminowany przez Milan. Do ćwierćfinału awansowały: Apoel Nikozja, który wyeliminował Olympique Lyon, FC Barcelona, Benfica Lizbona, AC Milan, Real Madryt, Chelsea Londyn, Bayern Monachium i Olimpique Marsylia. SPORT.PL, źródło: PANORAMA

Polka dostała się do jednej z najlepszych szkół muzycznych na świeciePolka dostała się do jednej z najlepszych szkół muzycznych na świecieW parku w Londynie znaleziono psa z odciętym łbem i kończynamiW parku w Londynie znaleziono psa z odciętym łbem i kończynamiLaburzyści chcą znacjonalizować kolej. By było taniejLaburzyści chcą znacjonalizować kolej. By było taniejZwiększony ruch na drogach i lotniskach – początek majowych wakacji zbiega się z KoningsdagZwiększony ruch na drogach i lotniskach – początek majowych wakacji zbiega się z KoningsdagJako 14-latka torturowała i zabiła starszą kobietę. Teraz wyszła z więzieniaJako 14-latka torturowała i zabiła starszą kobietę. Teraz wyszła z więzieniaPolska edukacja w zasięgu rękiPolska edukacja w zasięgu ręki