Zgodnie z planem

W meczu z Andorą Franciszek Smuda wystawił do gry optymalny skład. Na pięć minut przed rozpoczęciem polsko-ukraińskiego turnieju nie ma już czasu na eksperymenty. Pozostało tylko zgrywanie pierwszej jedenastki, szlifowanie taktyki i… snajperski trening.

Na Pepsi Arenie okazję do wyregulowania celowników mieli nasi ofensywnie usposobieni zawodnicy i zrobili, co do nich należało. Obraniak z podania Rybusa (13 minuta), Lewandowski z półobrotu (37), Błaszczykowski (39) i Wasilewski (77) z karnego ustalili wynik na 4:0. Polacy nie pozostawili rywalom z 205. miejsca w rankingu UEFA żadnych złudzeń, co do tego, kto był lepszy. Selekcjoner do ostatnich minut drżał o zdrowie swoich piłkarzy, ale na szczęście żadna kontuzja się nie przyplątała. Smuda z pewnością nie może być zadowolony z formy zmienników, którzy na placu pojawili się w drugiej połowie. Sobiech, Wolski, Mierzejewski i Dudka nie potrafili udokumentować miażdżącej przewagi w polu żadnym trafieniem. Dysproporcje między zawodnikami pierwszego składu, a ławkowiczami jest bardzo duża. Miejmy nadzieję, że nie zaważy ona na naszych wynikach podczas turnieju…

Firma energetyczna wypłaci 294 funty za przekroczenie “price cap”Firma energetyczna wypłaci 294 funty za przekroczenie “price cap”Rishi Sunak wypowiada wojnę „braniu na wszystko zwolnienia lekarskiego”Rishi Sunak wypowiada wojnę „braniu na wszystko zwolnienia lekarskiego”Pracownicy Amazona utworzą związek zawodowy? Dostali zielone światłoPracownicy Amazona utworzą związek zawodowy? Dostali zielone światłoGigantyczna bójka przed pubem. Dziewięć osób rannychGigantyczna bójka przed pubem. Dziewięć osób rannych35-latek zmarł w Ryanairze. Parę rzędów dalej siedziała jego żona w ciąży35-latek zmarł w Ryanairze. Parę rzędów dalej siedziała jego żona w ciążyRynek pracy w Irlandii Północnej – co mówią najnowsze dane?Rynek pracy w Irlandii Północnej – co mówią najnowsze dane?