Wieści z obozów wroga

W sparingach przed mistrzostwami Europy Polacy wygrali z Łotwą i Słowacją po 1:0. Jak zaprezentowali się nasi grupowi rywale?

Czeska federacja przedłużyła kontrakt z trenerem Michalem Bilekiem do 2014 roku, co oznacza, że bez względu na to, w jakich nastrojach będą kończyli Euro, do światowego czempionatu przygotuje ich dotychczasowy trener. W meczu z Izraelem nasi południowi sąsiedzi czekali aż do ostatniej minuty. Po bramce króla strzelców Gambrinus Ligi Davida Lafata wygrali 2:1. O ile wynik Czechów można uznać za udany, w żadnym wypadku tego samego nie da się powiedzieć o generalnym sprawdzianie Greków. Herosi z Hellady już w 8. minucie objęli prowadzenie (gol Vasilias Torosidisa), ale nie potrafili dowieźć korzystnego wyniku do końca. W 87. minucie z rzutu wolnego efektownie przymierzył Jasmin Kurtić i trener Fernando Santos nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Czy z tych dwóch meczów można wyciągać jakieś daleko idące wnioski? Jeden z pewnością – gra trwa, dopóki piłka w grze.

Mężczyzna z ciężarną żoną spali w aucie przez pleśń w mieszkaniuMężczyzna z ciężarną żoną spali w aucie przez pleśń w mieszkaniuPolscy producenci drobiu odpowiadają na zarzuty brytyjskich instytucjiPolscy producenci drobiu odpowiadają na zarzuty brytyjskich instytucjiTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieWynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!Wynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!Błędne ostrzeżenie Uisce Éireann dotyczące spożycia wodyBłędne ostrzeżenie Uisce Éireann dotyczące spożycia wodyPrzedsiębiorstwa wodociągowe pompują gigantyczną ilość ścieków do wodyPrzedsiębiorstwa wodociągowe pompują gigantyczną ilość ścieków do wody