BREAKING NEWS

Tragedia z dopalaczami w tle - troje dzieci w szpitalu

Polish Express
Polish Express logo

Tragedia z dopalaczami w tle - troje dzieci w szpitalu

fot. getty

Trzech piętnastoletnich uczniów trafiło do szpitalu po zażyciu dopalaczy o działaniu podobny do LSD. Ich stan określany jest jako krytyczny.

Według ustaleń policji za ich stan odpowiada 25i zwany także NBOMe, syntetyczny środek chemiczny dostępny w legalnej sprzedaży.

Trójka nastolatków wzięła dopalacz w parku w Salisbury w hrabstwie Wiltshire, po czym wylądowała w lokalnym szpitalu. Ich stan jest poważny, ale stabilny. Życie jednego z nich jest w niebezpieczeństwie.

Policja w UK korzystając z tej tragedii kolejny raz przestrzega przed legalnymi środkami odurzającymi takimi, jak 25i. Nie wiadomo jakie szkodliwe substancje mogą się w nich znajdować i jakie mogą być konsekwencje ich zażywania.

Jak widać dopalacze są problemem nie tylko w Polsce, ale również na Wyspach.

Chcesz się z nami podzielić czymś, co dzieje się blisko Ciebie? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na: [email protected]

Chcesz na bieżąco czytać o wydarzeniach w UK? Pobierz aplikację Polish Express News na Androida i iOS.
Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i publikowanie wyłącznie za zgodą wydawcy.


Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na ich używanie przez nasz serwis. Dodatkowo kiedy odwiedzasz naszą stronę, wstępnie wybrane firmy mogą odczytywać i korzystać z określonych informacji zapisanych na Twoim urządzeniu, aby wyświetlać odpowiednie reklamy bądź spersonalizowane treści. Dowiedz się więcej.OK