Podwójna porażka

Nie będzie wygranej w tenisowym turnieju na kortach w Miami. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali w deblu, a Agnieszka Radwańska w rozgrywkach kobiecych. Obie porażki łączy styl. Fatalny styl.

Polscy debliści polegli w starciu z pakistańsko-holenderską parą Aisam-Ul-Haqi Qureshim-Jean-Julien Rojer 4:6, 1:6. Mecz trwał tylko 57 minut. Była to już 22. finałowa porażka naszych specjalistów od gry podwójnej, choć w zeszłym roku na Florydzie musieli pogodzić się z porażką już w pierwszej rundzie. Z kretesem przegrała Radwańska w półfinale. Serena Williams, która później triumfowała w całym turnieju, grała po prostu bezbłędnie. Po 65 minutach gry skończyło się na 0:6, 3:6 i pomimo utraty 50 punktów rankingowych WTA Polce udało się utrzymać 4. pozycję w światowej klasyfikacji. Zarobek 540 tysięcy dolarów w tej sytuacji to marne pocieszenie.

34500 osób musi zwrócić zasiłek lub grozi im kara do 20000 funtów34500 osób musi zwrócić zasiłek lub grozi im kara do 20000 funtówKE zadecyduje o przyszłość tradycyjnej wędzonej kiełbasyKE zadecyduje o przyszłość tradycyjnej wędzonej kiełbasyDyrektor londyńskiej szkoły wprowadza 12-godzinny dzień zajęćDyrektor londyńskiej szkoły wprowadza 12-godzinny dzień zajęćW ciągu trzech dni spadek temperatur o 15 stopni CelsjuszaW ciągu trzech dni spadek temperatur o 15 stopni CelsjuszaMężczyzna uniewinniony za jazdę „pod wpływem”. Powód zaskakujeMężczyzna uniewinniony za jazdę „pod wpływem”. Powód zaskakujePięć osób zginęło próbując dostać się do UK w dzień po przyjęciu Rwanda billPięć osób zginęło próbując dostać się do UK w dzień po przyjęciu Rwanda bill