Obywatel Kane

Chicago Blackhawks zdobywają Puchar Stanley`a. Miano najlepszej drużyny hokejowej ligi NHL wraca do Wietrznego Miasta po trzech latach przerwy.

W serii finałowej Blachhawks wygrali 4:2 z Boston Bruins, wygrywając ostatnie mecze na wyjeździe 3:2. Na nieco ponad minutę przed końcem meczu to „Niedźwiadki” prowadziły 1:2 i wydawało się, że konieczne będzie rozegranie siódmego meczu. Jednak w rolę bohaterów ostatnich akcji wcielili się Bryan Bickell i Dave Bolland, którzy dwukrotnie trafiając do bramki pozbawili złudzeń swoich rywali. MVP serii finałowej został Patrick Kane. Prawoskrzydłowy „Czarnych Jastrzębi” zasłużył na to wyróżnienie, jak mało kto – Kane może pochwalić się 9 bramkami i 10 asystami w tych play-offach.

35-latek zmarł w Ryaniarze. Parę rzędów dalej siedziała jego żona w ciąży35-latek zmarł w Ryaniarze. Parę rzędów dalej siedziała jego żona w ciążyRynek pracy w Irlandii Północnej – co mówią najnowsze dane?Rynek pracy w Irlandii Północnej – co mówią najnowsze dane?Holenderski senat odrzuca podwyżkę płacy minimalnejHolenderski senat odrzuca podwyżkę płacy minimalnejBig Ben dwa lata od remontu. Jak się prezentuje?Big Ben dwa lata od remontu. Jak się prezentuje?Kiedy zrobi się ciepło? Jaką pogodę zapowiadają na weekend?Kiedy zrobi się ciepło? Jaką pogodę zapowiadają na weekend?Kobieta zginęła potrącona przez własny samochódKobieta zginęła potrącona przez własny samochód