SPORT

Obnażeni Polacy

Polish Express
Polish Express logo

W przeddzień arcyważnego meczu z Ukrainą w eliminacjach mundialu 2014 kadra Waldemara Fornalika nie wygląda najlepiej. Polska przegrała z Irlandią 2:0.

Po tym, co zobaczyliśmy w Dublinie trudno dziwić się Zbigniewowi Bońkowi, że z rezerwą wypowiada się o szansach na wyjazd do Brazylii. Po tym, co zaserwowali nasi kopacze na tle, nienajmocniejszych przecież, Irlandczyków, ciężko być optymistą. Sparing na zielonej wyspie odsłonił dwa oblicza biało-czerwonych. W pierwszej połowie, pomimo tego, że po błędzie Jakuba Wawrzyniaka Artur Boruc musiał wyjmować piłkę z siatki, nasi grali niezły futbol. Swoje okazje mieli Lewandowski i Obraniak. Obrona prezentowała się nieźle. Po przerwie było znacznie gorzej - graliśmy bojaźliwie, bez pomysłu, jak sforsować obronę przeciwnika, ospale - czyżby zabrakło sił? Pomimo tego, że w bramce Wojciech Szczęsny dwoił się i troił, padła kolejna bramka dla Irlandczyków. Dyskutujący z sędziami Obraniak, chaotyczny Perquis i Pawłowski odstający od reprezentacyjnego poziomu - oni zawiedli chyba najbardziej.

Chcesz się z nami podzielić czymś, co dzieje się blisko Ciebie? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na: [email protected]

Chcesz na bieżąco czytać o wydarzeniach w UK? Pobierz aplikację Polish Express News na Androida i iOS.
Materiał chroniony prawem autorskim. Kopiowanie i publikowanie wyłącznie za zgodą wydawcy.