Lewandowski się przełamał

Dla Roberta Lewandowskiego ten sezon nie zaczął się zbyt dobrze. Flirtując z Bayernem i prezentując się kiepsko na boisku, podpadł kibicom z Signal Iduna Park. Nie lepiej jest w kadrze, skąd dochodzą głosy o jego konflikcie z Jakubem Błaszczykowskim.

„Lewy" ciągle czeka na bramkę w eliminacjach do brazylijskiego mundialu, ale przynajmniej udało mu się przełamać w Bundeslidze. W cztery dni po meczu (nieudanym) z Mołdawią trafił wreszcie do bramkarskiej siatki. Napastnik, który w poprzednim sezonie aż 22 razy mógł cieszyć się ze zdobycia gola, teraz musiał czekać aż do trzeciej kolejki, w której Borussia grała z Bayerem Leverkusen. Swoje bramkowe konto Lewandowski otworzył w 78. minucie. Wykorzystując podanie Marco Reusa ustalił wynik spotkania na 3:0. Swoją postawą na murawie zasłużył sobie na wybranie do jedenastki kolejki „Kickera", a cały mecz był popisem polskiego tercetu BVB. W 39. minucie swoje trafienie zaliczył Jakub Błaszczykowski, wykorzystując znakomite podanie wracającego do wysokiej formy Łukasza Piszczka. Cóż dodać – oby tak dalej!

PILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPolska edukacja w zasięgu rękiPolska edukacja w zasięgu rękiAwantura na pokładzie EasyJet. Brytyjczyk wypił butelkę wódkiAwantura na pokładzie EasyJet. Brytyjczyk wypił butelkę wódkiKursy budowlane w UK – jak zdobyć kartę CSCS?Kursy budowlane w UK – jak zdobyć kartę CSCS?AI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonAI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i zakrwawione zwierzętaSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i zakrwawione zwierzęta