Kariera

ZETHA MEDIA - Polish Express Media Group

Program praktyk "Rośnij z nami” ma w naszej firmie długą tradycję. Co roku kilkanaście studentów i osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy o mediach odbywa praktyki w Polish Express, a część z nich zostaje w firmie na dłużej.

Jesteś studentem III, IV lub V roku i studiujesz dziennikarstwo, zarządzanie, marketing lub grafikę komputerową? Chcesz zdobyć doswiadczenie i podszkolić język angielski? Zgłoś się na praktyki!. Swoich sił możesz spróbować w naszym newsroomie, sekcji graficznej oraz dziale reklamy i PR oraz marketingu.

Terminy praktyk:

  • Praktyki zimowe - listopad/grudzień/styczeń/luty
  • Praktyki wiosenne - luty/marzec/kwiecień
  • Praktyki letnie - maj/czerwiec/lipiec
  • Praktyki jesienne - sierpień/wrzesień/październik

Obowiązki:

Dział reklamy:

  • uzupełnianie bazy danych potencjalnych klientów,
  • rutynowe sprawdzanie poziomu zadowolenia klienta,
  • asystowanie w spotkaniach z klientami
  • robienie mailingu z aktualną oferta reklamową

Zainteresowani praktyką mogą pisać na adres e- mail: [email protected]

Dział edytorski:

  • pomoc w gromadzeniu materiałów do artykulów ukazujących się na łamach tygodnika
  • wyszukiwanie tematów do publikacji
  • wstępna korekta materiałów przygotowywanych do druku
  • szukanie dokumentacji fotograficznej do zamieszczanych w gazecie tekstów
  • reprezentowanie Polish Express podczas imprez kulturalnych oraz bieżących wydarzeń
  • przygotowywanie newsletters dla czytelników internetowych

Dział internet i IT:

  • rozwijanie istniejących stron internetowych
  • tworzenie nowych rozwiązań dla stron internetowych
  • praca nad nowymi projektami
  • update stron internetowych
  • serwisowanie firmowej sieci
  • asystowanie przy rozwiązywaniu problemów sprzętowych oraz oprogramowania
  • konfigurowanie, testowanie sprzętu

Dział graficzny:

  • przygotowywanie graficzne reklam
  • praca nad poszczególnymi elementami strony internetowej
  • praca nad szatą graficzną strony internetowej

Dział księgowy:

  • wysyłanie dokumentów do klientów
  • pomoc w wypełnianiu różnych form i druków
  • uzupełnianie bazy danych
  • rozwiązywanie mniejszych spraw księgowych

Dział marketingu:

  • praca nad projektami marketingowymi
  • współpraca z działem sprzedaży

Warunki uczestnictwa w parktykach:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (w zależności od działu)
  • Kwalifikacje odpowiadające ogłoszonym obowiązkom
  • Minimalny okres praktyki to okres dwunastu tygodni
  • Wybranie dwóch dni w tygodniu w godz. 9.00 – 17.00 od poniedziałku do soboty

W zamian oferujemy:

  • Niezastąpione doświadczenie w branży medialnej
  • Zaświadczenie o odbytej praktyce
  • Możliwość zatrudnienia i dłuższej współpracy dla osób, które będą się wykazywały ponadprzeciętnymi zdolnościami
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------