Chelsea uratowana

Londyńczycy po dogrywce pokonali Napoli 4:1 i awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. We Włoszech Chelsea przegrała 1:3. Decydującego gola strzelił w 105. minucie Branislav Ivanović.

Chelsea straty z pierwszego meczu miała odrobione tuż po przerwie. Bramkę w pierwszej części meczu zdobył Didier Drogba, a na dające awans 2:0 strzelił głową John Terry. 15 minut przed końcem do dogrywki bramką z rzutu karnego po zagraniu ręką Dosseny doprowadził Frank Lampard. Bohaterem Chelsea był Branislav Ivanovic, który po dokładnym podaniu Drogby z całej siły uderzył pod poprzeczkę i zapewnił Chelsea awans. Londyńczycy są jedynym zespołem z Anglii, który dotrwał do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W fazie grupowej odpadały oba kluby z Manchesteru, a 1/8 finału nie przebrnął Arsenal, który został wyeliminowany przez Milan. Do ćwierćfinału awansowały: Apoel Nikozja, który wyeliminował Olympique Lyon, FC Barcelona, Benfica Lizbona, AC Milan, Real Madryt, Chelsea Londyn, Bayern Monachium i Olimpique Marsylia. SPORT.PL, źródło: PANORAMA

Trwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieOrędzie Karola III na Wielki Czwartek – czym jest Royal Maundy?Orędzie Karola III na Wielki Czwartek – czym jest Royal Maundy?Wynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!Wynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!Dieta na Wielkanoc. Jak uniknąć dodatkowych kilogramów?Dieta na Wielkanoc. Jak uniknąć dodatkowych kilogramów?Błędne ostrzeżenie Uisce Éireann dotyczące spożycia wodyBłędne ostrzeżenie Uisce Éireann dotyczące spożycia wodyPrzedsiębiorstwa wodociągowe pompują gigantyczną ilość ścieków do wodyPrzedsiębiorstwa wodociągowe pompują gigantyczną ilość ścieków do wody