Bezlitosna kontra

Ruch Chorzów przegrał na własnym terenie 1:2 (0:0) z krakowską Wisłą w ostatnim meczu 13. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Obie bramki dla ekipy Białej Gwiazdy zdobył Łukasz Garguła.

Przez większość spotkania to Niebiescy stwarzali więcej sytuacji. W I połowie strzelili nawet gola, sędzia niesłusznie go nie uznał, ale już po przerwie bramka Garguły kompletnie rozbiła gospodarzy. W 73. min. krakowianie wymienili przed polem karnym trzy szybkie podania, w końcu Boguski podał wzdłuż bramki, a Garguła pewnym strzałem pokonał Peskovicia. Pomocnik Wisły został również autorem drugiego trafienia. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Sikorski świetnie wywalczył piłkę na prawym skrzydle, zbiegł do środka i podał właśnie do Garguły, który jeszcze przyjmując, ograł obrońcę i technicznym strzałem pokonał Peskovicia. Już w doliczonym czasie gry Niedzielan najlepiej odnalazł się podczas zamieszania pod bramką Wisły i zdobył kontaktową bramkę, ale 3 zwycięskie pkt. i tak powędrowały do krakowskiej drużyny, która jest na 8. miejscu w tabeli. Na szczycie znajduje się Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Lech Poznań./ ONET.PL, źródło: PANORAMA

PILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPolska edukacja w zasięgu rękiPolska edukacja w zasięgu rękiLondyńskie lotnisko w wakacje ma przyjąć rekordową liczbę podróżnychLondyńskie lotnisko w wakacje ma przyjąć rekordową liczbę podróżnychAwantura na pokładzie EasyJet. Brytyjczyk wypił butelkę wódkiAwantura na pokładzie EasyJet. Brytyjczyk wypił butelkę wódkiKursy budowlane w UK – jak zdobyć kartę CSCS?Kursy budowlane w UK – jak zdobyć kartę CSCS?AI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonAI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefon