Barcelona gromi Osasunę

Piłkarze Barcelony rozgromili na własnym boisku Osasunę 5:1 w spotkaniu 21. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. 4 gole w tym meczu strzelił Argentyńczyk Lionel Messi, który z dorobkiem 33 goli prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Barcelona tym razem nie zaczęła leniwie – atakowała od pierwszej minuty. Ale goście też nie zamierzali pozostać jej dłużni i przeprowadzali własne ataki. Sporo drobnych błędów popełniali w pierwszych minutach bramkarze obu stron. Jeden z nich zakończył się golem w 11. min. Niespodziewanie gościom w 24. min. udało się wyrównać. Katalońscy obrońcy cały czas byli o krok za rywalami. Akcja ruszyła prawym skrzydłem, zagranie do środka przed 16. metr i stamtąd lewą nogą z woleja tuż przy słupku uderzył Raoul Loe. Osasuna niedługo cieszyła się z tymczasowego punktu – Arribas dostał drugą żółtą kartkę za drugie w tym meczu zatrzymanie piłki ręką, tym razem w polu karnym. Messi bez trudu wykorzystał „jedenastkę”. W 40. min. było już 3:1 (Pedro), a w drugiej połowie Messi trafił do bramki w 56. i 58. min. zdobywając czwartego gola w tym meczu. Wicemistrz Hiszpanii prowadzi w tabeli z 11 pkt. przewagi nad Atletico, które nie grało jeszcze w tej kolejce swojego spotkania. Real Madryt ma 15 pkt. straty./ SPORT.PL, źródło: PANORAMA

AI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonAI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i same zwierzętaSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i same zwierzęta34 500 osób musi zwrócić zasiłek lub grozi im kara do 20000 funtów34 500 osób musi zwrócić zasiłek lub grozi im kara do 20000 funtówKE zadecyduje o przyszłość tradycyjnej wędzonej kiełbasyKE zadecyduje o przyszłość tradycyjnej wędzonej kiełbasyDyrektor londyńskiej szkoły wprowadza 12-godzinny dzień zajęćDyrektor londyńskiej szkoły wprowadza 12-godzinny dzień zajęćW ciągu trzech dni spadek temperatur o 15 stopni CelsjuszaW ciągu trzech dni spadek temperatur o 15 stopni Celsjusza