Zgodnie z planem

W meczu z Andorą Franciszek Smuda wystawił do gry optymalny skład. Na pięć minut przed rozpoczęciem polsko-ukraińskiego turnieju nie ma już czasu na eksperymenty. Pozostało tylko zgrywanie pierwszej jedenastki, szlifowanie taktyki i… snajperski trening.

Na Pepsi Arenie okazję do wyregulowania celowników mieli nasi ofensywnie usposobieni zawodnicy i zrobili, co do nich należało. Obraniak z podania Rybusa (13 minuta), Lewandowski z półobrotu (37), Błaszczykowski (39) i Wasilewski (77) z karnego ustalili wynik na 4:0. Polacy nie pozostawili rywalom z 205. miejsca w rankingu UEFA żadnych złudzeń, co do tego, kto był lepszy. Selekcjoner do ostatnich minut drżał o zdrowie swoich piłkarzy, ale na szczęście żadna kontuzja się nie przyplątała. Smuda z pewnością nie może być zadowolony z formy zmienników, którzy na placu pojawili się w drugiej połowie. Sobiech, Wolski, Mierzejewski i Dudka nie potrafili udokumentować miażdżącej przewagi w polu żadnym trafieniem. Dysproporcje między zawodnikami pierwszego składu, a ławkowiczami jest bardzo duża. Miejmy nadzieję, że nie zaważy ona na naszych wynikach podczas turnieju…

Kobieta walczy o życie po wypiciu kawy na lotniskuKobieta walczy o życie po wypiciu kawy na lotniskuNastoletnia uczennica zaatakowała nożem nauczycielkę na terenie szkołyNastoletnia uczennica zaatakowała nożem nauczycielkę na terenie szkołyRyanair odwołał ponad 300 lotów. Przez kuriozalną sytuację we FrancjiRyanair odwołał ponad 300 lotów. Przez kuriozalną sytuację we FrancjiPILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPolska edukacja w zasięgu rękiPolska edukacja w zasięgu rękiLondyńskie lotnisko w wakacje ma przyjąć rekordową liczbę podróżnychLondyńskie lotnisko w wakacje ma przyjąć rekordową liczbę podróżnych