Wieści z obozów wroga

W sparingach przed mistrzostwami Europy Polacy wygrali z Łotwą i Słowacją po 1:0. Jak zaprezentowali się nasi grupowi rywale?

Czeska federacja przedłużyła kontrakt z trenerem Michalem Bilekiem do 2014 roku, co oznacza, że bez względu na to, w jakich nastrojach będą kończyli Euro, do światowego czempionatu przygotuje ich dotychczasowy trener. W meczu z Izraelem nasi południowi sąsiedzi czekali aż do ostatniej minuty. Po bramce króla strzelców Gambrinus Ligi Davida Lafata wygrali 2:1. O ile wynik Czechów można uznać za udany, w żadnym wypadku tego samego nie da się powiedzieć o generalnym sprawdzianie Greków. Herosi z Hellady już w 8. minucie objęli prowadzenie (gol Vasilias Torosidisa), ale nie potrafili dowieźć korzystnego wyniku do końca. W 87. minucie z rzutu wolnego efektownie przymierzył Jasmin Kurtić i trener Fernando Santos nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Czy z tych dwóch meczów można wyciągać jakieś daleko idące wnioski? Jeden z pewnością – gra trwa, dopóki piłka w grze.

Awantura na pokładzie EasyJet. Brytyjczyk wypił butelkę wódkiAwantura na pokładzie EasyJet. Brytyjczyk wypił butelkę wódkiKursy budowlane w UK – jak zdobyć kartę CSCS?Kursy budowlane w UK – jak zdobyć kartę CSCS?AI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonAI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i same zwierzętaSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i same zwierzęta34 500 osób musi zwrócić zasiłek lub grozi im kara do 20000 funtów34 500 osób musi zwrócić zasiłek lub grozi im kara do 20000 funtówKE zadecyduje o przyszłość tradycyjnej wędzonej kiełbasyKE zadecyduje o przyszłość tradycyjnej wędzonej kiełbasy