Sześć meczów, sześć zwycięstw

Taki jest bilans FSV Mainz. Piłkarze z 200-tysięcznego miasta zadziwiają całe Niemcy. Nie przelękli się nawet mistrza kraju, Bayernu.

W Monachium, w obecności blisko 70 tysięcy widzów piłkarze z Moguncji wygrali 2:1 udowadniając, że nie przypadkiem znajdują się na czele tabeli. Wiceliderem jest Borussia Dortmund z trzema Polakami w składzie. W piątej kolejce Robert Lewandowski strzelił gola, a Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek zaliczyli asysty, dzięki czemu Borussia wygrała 5:0. To jednak nie wystarczyło, by zdobyć zaufanie trenera i wyjazdowy mecz z St. Pauli zaczęli na ławce rezerwowych. Lewandowski wszedł na boisko w 70. minucie, a Błaszczykowski 8 minut później i nie mieli większego wpływu na mecz.

AI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonAI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i same zwierzętaSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i same zwierzęta34 500 osób musi zwrócić zasiłek lub grozi im kara do 20000 funtów34 500 osób musi zwrócić zasiłek lub grozi im kara do 20000 funtówKE zadecyduje o przyszłość tradycyjnej wędzonej kiełbasyKE zadecyduje o przyszłość tradycyjnej wędzonej kiełbasyDyrektor londyńskiej szkoły wprowadza 12-godzinny dzień zajęćDyrektor londyńskiej szkoły wprowadza 12-godzinny dzień zajęćW ciągu trzech dni spadek temperatur o 15 stopni CelsjuszaW ciągu trzech dni spadek temperatur o 15 stopni Celsjusza