Sensacja w Bundeslidze – Borussia przegrywa w Moenchengladbach, na boisku najsłabszy „Lewy”

Wicemistrz Niemiec i dotychczasowy lider tabeli zaliczył pierwszą wpadkę. BVB przegrało ze swoją imienniczką 0:2. To pierwsza porażka zespołu z Signal Iduna Park w tym sezonie.

Mecz 8. kolejki należał do jednego z tych gatunków, w którym nic nie wychodziło gościom. Borussia Dortmund przez 80 minut waliła głową w mur. Symbolem bezradności zespołu Juergena Kloppa był Robert Lewandowski, który nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza. Borussia M’gladbach może i lepiej nie grała, ale w 81. i 86. minucie wykorzystała swoje okazje i zgarnęła trzy punkty. Niemieccy żurnaliści byli zgodnie rozczarowani postawą polskiego snajpera. Wpadkę rywali wykorzystał Bayern Monachium. Drużyna Pepa Guardioli remisując z Bayerem Leverkusen awansowała na pierwsze miejsce.

Huragan Nelson uderzył w Dover. Odwołane i opóźnione promyHuragan Nelson uderzył w Dover. Odwołane i opóźnione promyLaburzyści wycofają się z surowych przepisów imigracyjnych?Laburzyści wycofają się z surowych przepisów imigracyjnych?Mężczyzna z ciężarną żoną spali w aucie przez pleśń w mieszkaniuMężczyzna z ciężarną żoną spali w aucie przez pleśń w mieszkaniuPolscy producenci drobiu odpowiadają na zarzuty brytyjskich instytucjiPolscy producenci drobiu odpowiadają na zarzuty brytyjskich instytucjiTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieWynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!Wynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!