Bez kategorii

Rosja gromi, wtopa w Pradze

Polacy cieszą się ze swojego 4:0 z Andorą, a Rosjanie wręcz wpadli w euforię po rozbiciu Włochów 3:0. W zupełnie innych nastrojach godziny do Euro odliczają Czesi.

W Zurychu ekipa „Sbornej” zdała ostatni egzamin przed Euro 2012 na piątkę, potwierdzając tym samym, że jest faworytem grupy A. Zespół Dicka Advocaata wzniósł się na wyżyny swoich możliwości i boleśnie obnażył wszystkie braki swoich rywali w obronie, która zawsze była wizytówką Squadra Azzurra. To już 13. z kolei nieprzegrany przez Rosjan mecz. W innych nastrojach do czempionatu dni odliczają nasi południowi sąsiedzi. Czesi zostali boleśnie zlani przez Węgrów, przegrywając w Pradze 1:2. Piłkarze Michala Bileka w przekroju całego meczu byli drużyną lepszą. Dłużej utrzymywali się przy piłce, częściej gościli pod bramką rywala, ale przegrali, bo dali sobie strzelić bramkę w 88. minucie. To ich pierwsza porażka od października ubiegłego roku. Kto, jak kto, ale wygrywając sparing z Izraelem w ostatniej minucie Czesi powinni pamiętać, że dopóki piłka w grze…

author-avatar

Przeczytaj również

Kobieta walczy o życie po wypiciu kawy na lotniskuKobieta walczy o życie po wypiciu kawy na lotniskuNastoletnia uczennica zaatakowała nożem nauczycielkę na terenie szkołyNastoletnia uczennica zaatakowała nożem nauczycielkę na terenie szkołyRyanair odwołał ponad 300 lotów. Przez kuriozalną sytuację we FrancjiRyanair odwołał ponad 300 lotów. Przez kuriozalną sytuację we FrancjiPILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPolska edukacja w zasięgu rękiPolska edukacja w zasięgu rękiLondyńskie lotnisko w wakacje ma przyjąć rekordową liczbę podróżnychLondyńskie lotnisko w wakacje ma przyjąć rekordową liczbę podróżnych
Obserwuj PolishExpress.co.uk na Google News, aby śledzić wiadomości z UK.Obserwuj