Przerwana passa

To kiedyś musiało nastąpić – piłkarze FC Barcelony zeszli z boiska pokonani. Pogromcą zespołu Tito Vilanovy okazał się Real, ale nie ten z Madrytu, tylko z San Sebastian.

Nic jednak nie zapowiadało pierwszej od 8 miesięcy klęski. Katalończycy już po 25 minutach prowadzili 2 bramkami po strzałach Messiego i Pedro, a choć Castro przed przerwą strzelił gola kontaktowego, wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą. W drugiej połowie jednak wszystko się posypało. Najpierw boisko opuścił ukarany druga żółtą kartką Gerard Pique, a z FCB jakby uszło powietrze. Real zwietrzył szansę na upokorzenie giganta – Castro szybko wyrównał, a bramkę na 2:3 strzelił (w doliczonym czasie gry!) Imanol Agirretxe. Trwająca od 21 kwietnia seria meczów bez przegranej, pamiętająca jeszcze rządy Pepa Guardioli została przerwana. Ale w obozie lidera La Liga tragedii nikt z tego nie robi – kiedyś każda passa musi się skończyć. A Barca ma przecież 8 punktów przewagi nad Atletico…

Huragan Nelson uderzył w Dover. Odwołane i opóźnione promyHuragan Nelson uderzył w Dover. Odwołane i opóźnione promyLaburzyści wycofają się z surowych przepisów imigracyjnych?Laburzyści wycofają się z surowych przepisów imigracyjnych?Mężczyzna z ciężarną żoną spali w aucie przez pleśń w mieszkaniuMężczyzna z ciężarną żoną spali w aucie przez pleśń w mieszkaniuPolscy producenci drobiu odpowiadają na zarzuty brytyjskich instytucjiPolscy producenci drobiu odpowiadają na zarzuty brytyjskich instytucjiTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieWynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!Wynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!