Polska – Gruzja: 4:0! Kadrowicze potwierdzają wysoką formę

Polska wygrywa w Tbilisi z reprezentacją Gruzji 4:0. Bramki strzelili Glik, Krychowiak, Mila i Milik.

Po zakończeniu pierwszej połowy komentatorzy nie byli grą biało czerwonych zachwyceni. Polacy mieli duże problemy z przedostaniem się na gruzińskie pole karne. Gospodarze nie odpuszczali i całą gromada atakowali bramkę Szczęsnego. Statystyki również nie przedstawiały się imponująco – jeśli chodzi o posiadanie piłki, proporcje wynosiły 59 do 41 procent dla Polaków.

Sytuacja zmieniła się w 51. minucie, kiedy po dośrodkowaniu Mili i podaniu Krychowiaka piłkę w bramce rywali umieścił Kamil Glik.

Zdobyty gol wyraźnie zmotywował Polaków do walki. Dokładnie dwadzieścia minut później do bramki Giorgio Lorii trafił Grzegorz Krychowiak. Gruzini nie zdążyli otrząsnąć się z szoku, co sprytnie wykorzystał Sebastian Mila, który pięknym strzałem spoza pola karnego podwyższył w 73. minucie prowadzenie na 3:0.

Polacy nie odpuszczali do samego końca – w doliczonym czasie gry bramkę Gruzinów sforsował Arkadiusz Milik.

z16971375AA

Tworzenie deepfake’owych obrazów o charakterze seksualnym będzie przestępstwemTworzenie deepfake’owych obrazów o charakterze seksualnym będzie przestępstwemOsoby niepełnosprawne otrzymają 2800 funtów mniej po przejściu na UCOsoby niepełnosprawne otrzymają 2800 funtów mniej po przejściu na UCLotnisko w Dublinie odejdzie od tej 76-letniej tradycjiLotnisko w Dublinie odejdzie od tej 76-letniej tradycjiIle czasu zajmuje oszczędzanie na pierwszy dom w UK – z depozytem 5%, 10% i 25%Ile czasu zajmuje oszczędzanie na pierwszy dom w UK – z depozytem 5%, 10% i 25%Dodatkowe miejsca w szkołach dla uczniów ze specjalnymi potrzebamiDodatkowe miejsca w szkołach dla uczniów ze specjalnymi potrzebamiLudzie bezdomni znikną z ulic Londynu do 2030 r.?Ludzie bezdomni znikną z ulic Londynu do 2030 r.?