Pod nieobecność Goetzego i Muellera „Lewy” błysnął w Bayernie

Przełom Roberta Lewandowskiego w Bayernie. Polski napastnik wreszcie nawiązał do formy, jaką imponował w Borussi Dortmund.

„Lewy” w nowych barwach grał niby dobrze. Strzelał gole, zarówno w pucharze, jak i Bundeslidze, był chwalony przez trenera i kolegów z drużyny, ale ciągle czekał na przełamanie.

Ciągle czekał na mecz, którym pokaże, że zalicza się do wąskiej grupy najlepszych napastników na świecie. I doczekał się!

W 7. kolejce polski snajper zamknął usta wszystkim swoim krytykom. W szóstej minucie meczu z Hannoverem (4:0) wykorzystał świetnie podanie Rafinhi, a tuż przed przerwą został z kolei obsłużony przez Xherdana Shaqiriego.

Było to jego czwarte trafienie w jedenastym meczu w Bayernie i 9. gol w 9. meczu przeciwko Hannoverowi.

Te dwa gole udowodniły niedowiarkom, że jest piłkarzem na miarę wielkiego Bayernu. Wraz z Arjenem Robbenem napędzał akcje monachijczyków, więc nic dziwnego, że eksperci z magazynu „Kicker” wybrali go najlepszym piłkarzem minionej kolejki.

Wypada więc tylko czekać, aż Robert przełamie się w reprezentacji i zacznie strzelać bramki bardziej wymagającym rywalom, niż Gibraltar, Litwa, San Marino czy Czarnogóra…

Trwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieOrędzie Karola III na Wielki Czwartek – czym jest Royal Maundy?Orędzie Karola III na Wielki Czwartek – czym jest Royal Maundy?Wynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!Wynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!Dieta na Wielkanoc. Jak uniknąć dodatkowych kilogramów?Dieta na Wielkanoc. Jak uniknąć dodatkowych kilogramów?Błędne ostrzeżenie Uisce Éireann dotyczące spożycia wodyBłędne ostrzeżenie Uisce Éireann dotyczące spożycia wodyPrzedsiębiorstwa wodociągowe pompują gigantyczną ilość ścieków do wodyPrzedsiębiorstwa wodociągowe pompują gigantyczną ilość ścieków do wody