Bez kategorii

Najżałośniejszy kiks

Dla Cristiano Ronaldo czempionat w Polsce i na Ukrainie to trzecie Euro w karierze i prawdopodobnie ostatni dzwonek, aby coś wygrać na międzynarodowym turnieju.

To miał być jego turniej. W pierwszym meczu, z Niemcami, CR7 starał się jak mógł. Strzelał, podawał, szarpał, walczył, ale się nie udało. W starciu z Danią miało być inaczej. Na początku drugiej połowy Portugalczycy prowadzili 2:1. W 50. minucie świetnie uruchomiony przez Heldera Postigę napastnik Realu Madryt trafił prosto w Andersena. Ale to jeszcze nic! W 78. minucie miał na nodze piłkę meczową. Uciekając przed obrońcami i spalonym Ronaldo pokazał, jak wychodzi się na wzorcową pozycję „sam na sam” z golkiperem drużyny przeciwnej. Takich sytuacji zawodnik, który w sezonie 2011/12 strzelił 46 ligowych bramek w Primera Division nie zwykł marnować. Widocznie powietrze we Lwowie musi być inne niż, w Madrycie, bo wart 93 miliony euro piłkarz posłał futbolówkę dobry metr obok bramki. A niewykorzystane sytuację lubią się mścić – w dwie minuty po tym zdarzeniu Duńczycy zremisowali! Gdyby nie trafienie Silvestre Vareli dzisiaj Cristiano Ronaldo uchodziłby za nieudacznika, przez którego Portugalczycy odpadli z turnieju…

Huragan Nelson uderzył w Dover. Odwołane i opóźnione promyHuragan Nelson uderzył w Dover. Odwołane i opóźnione promyLaburzyści wycofają się z surowych przepisów imigracyjnych?Laburzyści wycofają się z surowych przepisów imigracyjnych?Mężczyzna z ciężarną żoną spali w aucie przez pleśń w mieszkaniuMężczyzna z ciężarną żoną spali w aucie przez pleśń w mieszkaniuPolscy producenci drobiu odpowiadają na zarzuty brytyjskich instytucjiPolscy producenci drobiu odpowiadają na zarzuty brytyjskich instytucjiTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieTrwa obława na nożownika z Londynu. Jego ofiara walczy o życieWynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!Wynajem mieszkania w UK tańszy niż rata kredytu? Niekoniecznie!