Życie w UK

Nadal najlepsza

31 lat i wciąż na szczycie. 49 wygranych turniejów i ciągle jej mało – Serena Williams wygrała turniej w belgijskim Charleston i umocniła się w czubie rankingu WTA.

W finale Williams zagrała z Jeleną Janković i po zaciętej walce wygrała 3:6, 6:0, 6:2, ale po pierwszym secie nic nie zapowiadało wygranej Amerykanki. Popełniając 12 niewymuszonych błędów trudno myśleć o wygranej. Szczególnie, że boje z Serbką dla Williams zwykle są bardzo ciężkie. Z 9 do tej pory rozegranych meczy wygrała jedynie 5. Także i ten w Charleston, bo w kolejnych setach ostro wzięła się do roboty i Janković robiła już tylko za tło dla świetnie grającej Williams. Kończąc zwycięstwem najlepsza rakieta kobiecego tenisa wzbogaciła się o  470 punktów do rankingu WTA, a z puli nagród wynoszącej  797,7 tysięcy dolarów wzięła 125 tysięcy.

Firma energetyczna wypłaci 294 funty za przekroczenie “price cap”Firma energetyczna wypłaci 294 funty za przekroczenie “price cap”Rishi Sunak wypowiada wojnę „braniu na wszystko zwolnienia lekarskiego”Rishi Sunak wypowiada wojnę „braniu na wszystko zwolnienia lekarskiego”Pracownicy Amazona utworzą związek zawodowy? Dostali zielone światłoPracownicy Amazona utworzą związek zawodowy? Dostali zielone światłoGigantyczna bójka przed pubem. Dziewięć osób rannychGigantyczna bójka przed pubem. Dziewięć osób rannych35-latek zmarł w Ryanairze. Parę rzędów dalej siedziała jego żona w ciąży35-latek zmarł w Ryanairze. Parę rzędów dalej siedziała jego żona w ciążyRynek pracy w Irlandii Północnej – co mówią najnowsze dane?Rynek pracy w Irlandii Północnej – co mówią najnowsze dane?