Łukasz Fabiański z czystym kontem w meczu Swansea-Newcastle United

Łukasz Fabiański, bramkarz Swansea, rozegrał cały mecz swego zespołu z Newcastle United. Fabiański zachował czyste konto a Swansea wygrało spotkanie 2:0 (1:0). Gole strzelili Andre Ayew I Baftimbi Gomis.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu piłkarze “Łabędzi” kontynują dobra passę, zapoczątkowaną remisem z Chelsea. W spotkaniu występowali w roli faworytów I nie zawiedli. Pierwsza bramka padła już w dziewiątej minucie. Gola strzelił Gomis, który dostał dobre podanie, po którym,  znalazł się oko w oko z bramkarzem Newcastle.

Łukasz Fabiański w meczu z Chelsea
Łukasz Fabiański w meczu z Chelsea.

W drugiej połowie osłabionego (po czerwonej kartce dla Jaanmata) rywala nadziei na remis pozbawił Ayew. Swe konto bramkowe powiększył w 52 minucie. (kt)

PILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPolska edukacja w zasięgu rękiPolska edukacja w zasięgu rękiAwantura na pokładzie EasyJet. Brytyjczyk wypił butelkę wódkiAwantura na pokładzie EasyJet. Brytyjczyk wypił butelkę wódkiKursy budowlane w UK – jak zdobyć kartę CSCS?Kursy budowlane w UK – jak zdobyć kartę CSCS?AI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonAI pomoże w karaniu kierowców rozmawiających przez telefonSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i zakrwawione zwierzętaSpłoszone konie na ulicach Londynu. Ranni ludzie i zakrwawione zwierzęta