Dreszczowiec z happy-endem

Z rozgrywek Final Four piłkarze Vive Targów Kielce wracają z brązowym medalem. Po dramatycznym pojedynku z faworyzowanym THW Kiel podopiecznym Bogdana Wenty udało się wyszarpać wygraną 31:30.

Medale Vive Targów to historyczny sukces polskiej piłki ręcznej. Polaków nie załamała bolesna porażka w półfinale z naszpikowaną gwiazdami Barceloną 23:28 i w meczu o trzecie miejsce pokazali charakter. Pierwsza połowa w wykonaniu Kielczan była fantastyczna – stłamszeni Niemcy przegrywali 19:12 i dopiero po przerwie zaczęli gonić wynik. Choć „Zebry" walczyły, jak lwy, a trener Wenta do ostatnich sekund musiał drżeć o wynik, ten dreszczowiec skończył się happy-endem.  W finale natomiast triumfował HSV Hamburg (z Marcinem Lijewskim w składzie), który pokonał po dogrywce Barcę 30:29.

Lotnisko Schiphol w Amsterdamie szykuje się na sezon wakacyjnyLotnisko Schiphol w Amsterdamie szykuje się na sezon wakacyjnyKobieta walczy o życie po wypiciu kawy na lotniskuKobieta walczy o życie po wypiciu kawy na lotniskuNastoletnia uczennica zaatakowała nożem nauczycielkę na terenie szkołyNastoletnia uczennica zaatakowała nożem nauczycielkę na terenie szkołyRyanair odwołał ponad 300 lotów. Przez kuriozalną sytuację we FrancjiRyanair odwołał ponad 300 lotów. Przez kuriozalną sytuację we FrancjiPILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPILNE: Szkocki rząd upada – koniec koalicji SNP z ZielonymiPolska edukacja w zasięgu rękiPolska edukacja w zasięgu ręki